Мадонна склала 12 умов для Гая Річі

Поп-співачка Мадонна дозволила Гаю Річі проводити час з їхніми спільними дітьми - восьмирічним Рокко і приймальним трирічним сином Девідом.

Проте британський режисер повинен буде дотримуватись 12 умов, які Мадонна розробила спеціально для зустрічей батька з дітьми.

Женщина оставила младенца на вокзале
dailymail.co.uk
Мадонна розробила 12 умов, яких має дотримуватись Річі, щоб бачитись з дітьми
Серед інструкцій, складених Мадонною нібито є пункт про те, що діти повинні пити лише ту воду, яка була освячена лідерами релігійної секти кабалістів, до якої належить співачка. Також Річі повинен стежити за тим, щоб Рокко і Девід не читали газети і журнали, не дивилися телевізор і дотримувалися вегетаріанської дієти макробіотики.  

Окрім цього вказується, що Річі не повинен обговорювати з синами своє розлучення з Мадонною. Співачка також побажала, щоб під час відпочинку з батьком діти розмовляли з нею по телефону три або чотири рази в день. Також Рокко і Девід не мають бути сфотографовані з батьком.

Нагадаємо, що Мадонна і Гай Річі оголосили про своє розлучення 15 жовтня. Пізніше співачка запропонувала своєму чоловіку п'ять мільйонів фунтів стерлінгів (приблизно вісім мільйонів доларів) відступних, щоб самій вирішувати, як і коли діти зможуть бачитись з батьком. Проте Річі відмовився від пропозиції Мадонни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: