Мадонна всиновить ще одну дитину з Малаві

Мадонна хоче всиновити ще одну дитину з Малаві, аби у Девіда був братик, або сестричка.

Королева поп-сцени Мадонна заявила, що планує усиновити ще одну дитину з Малаві, не дивлячись на різні складнощі, які виникли з усиновленням її африканського сина Девіда.
"Багато людей, особливо наші друзі з Малаві, говорять, що у Девіда має бути брат або сестра, - повідомила співачка. - Чесно кажучи, мені б хотілося усиновити ще одну дитину з Малаві, але я зроблю це лише в тому випадку, якщо Уряд і народ Малаві підтримуватимуть мене".
Нагадаємо, що Мадонні довелося зіткнутися з критикою і складнощами з боку закону під час усиновлення Девіда, проте вона щаслива, що пройшла через це, оскільки цей випадок допоможе людям надалі усиновляти нещасних сиріт з Малаві.

"Ця ситуація стала початком створення законів усиновлення в Малаві, - говорить Мадонна. - Я стала першопроходцем і, так би мовити, шаблоном для майбутніх усиновлень".

Співачка також заявила, що планує підтримувати зв'язок свого африканського сина з культурою його країни:
"Для мене вкрай важливо показувати синові цілий світ, але, при цьому, завжди підтримувати його зв'язок з культурою Малаві, - додала поп-зірка. - В його кімнаті висить велика карта Африки з різними кольоровими стрілами, вказуючими на Малаві".

Читайте також:

Мадонна заробила за 2008-й найбільше

Оголену 20-річну Мадонну продадуть на аукціоні

Мадонна очолила рейтинг найуспішніших музикантів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: