Мадонна хоче дитину від Ісуса

Співачка Мадонна та її молодий коханий Ісус хочуть всиновити дитину з Африки.

Мадонна, Ісус Лус
Daily Mail
Мадонна з Ісусом хочуть дитину
Американська співачка, актриса, режисер і письменник Мадонна хоче усиновляти дітей з Африки не одна як мати-одиначка, а з 22-річним бразильським манекенником Ісусом Лусом.

Близькі друзі співачки стверджували, що співачка була дуже засмучена, коли їй відмовили в усиновленні малавійської дівчинки.

"Тоді вона була упевнена, що причиною невдачі стали її стосунки з Ісусом і що вона переживає так звану кризу середнього віку. Проте тепер Мадонна дивиться на життя іншими очима", - сказав друг Мадонни.

Цього разу вона хоче подати документи не як самотня жінка. Її коханий також має намір зіграти в процесі усиновлення не останню роль. Таким чином, Мадонна перестане виглядати як жінка, що переживає кризу в особистому житті.

"Вона намагатиметься не допускати помилок і відчуває, що єдине, що зробить її по-справжньому щасливою - це щоб Ісус брав участь в усиновленні", - додали в її оточенні.
Проте, невідомо, чи має намір її новий супутник життя стати юридичним батьком усиновленої дитини, і чи будуть його стосунки з Мадонною офіційно зареєстровані. Річ у тому, що в африканських країнах перевага в усиновленні дітей віддається повним сім'ям.

Мадонна в Малаві
Daily Mail
Мадонні дозволили всиновити дитину з Малаві
Щоправда, Мадонна може зіткнутися з проблемами, які були в Малаві, тому що вона не проживає в Нігерії. Прийомним батькам, які не проживають в країні, дуже складно пройти процес усиновлення. Можливо, їй в цьому допоможуть адвокати.

"На Мадонну працюють одні з кращих юристів. Вони зроблять все можливе, щоб знайти рішення в існуючому законодавстві", - завірили в оточенні співачки.

До речі, апеляційний суд Малаві дозволив співачці Мадонні удочерити чотирирічну сироту Мерсі Джеймс.

Офіційний дозвіл на опіку дали двоє з трьох суддів, які розглядають апеляцію, а третій зробить аналогічну заяву найближчим часом.

Судді назвали застарілими правила, за якими майбутній усиновлювач має прожити в Малаві не менше 18 місяців.

"Мерсі може починати пакувати валізи. Вона їде в Америку", - розповіло джерело в суді.

Читайте також:

Портрет оголеної мускулистої Мадонни виставлений на аукціон

Мадонна забороняє коханцю користуватись телефоном

В Україні покажуть фільм Мадонни

Мадонна показала молодого коханця

Терористи пообіцяли відрізати Мадонні голову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: