Мадонна запропонувала Річі 10 мільйонів

Поп-співачка Мадонна збирається заплатити своєму чоловіку Гаю Річі 10 мільйонів доларів, щоб мати можливість самій призначати йому час зустрічей з дітьми.

Кажуть, що Мадонна вже запропонувала Річі взяти від неї додаткові 10 мільйонів доларів. Якщо Річі не відмовиться від такої суми, співачка контролюватиме зустрічі режисера з дітьми поки вони не досягнуть повноліття.

мадонна гай річі
Архів
Мадонна пропонує Річі 10 мільйонів відступних
Раніше співачка заявляла, що після того, як процес розлучення між нею та Річі завершиться, режисер зможе бачитись з дітьми у будь-який час.

Друзі Річі радять йому не відмовлятись від цих грошей, оскільки вважають, що він у будь-якому разі програє поп-королеві в суді.

Можливою причиною звернення Річі до суду може стати його бажання дати дітям освіту в Англії, тоді як Мадонна наполягає на переїзді до США.

50-річна Мадонна, в якої з 40-річним Річі є спільний восьмирічний син Рокко, 12-річна дочка Лурдес і прийомний трирічний син Девід, планує переїхати з дітьми до Нью-Йорка. Річі має намір залишитися жити в Англії і час від часу навідувати дітей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Гай Річі претендував на 60 млн фунтів стерлінгів (близько 120 млн доларів) відступних.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: