Мадонна зніме фільм про кохання

Поп-королева Мадонна зніме фільм про кохання колишнього короля Англії Едуарда VIII.

Мадонна зніме фільм за мотивами історії кохання колишнього короля Англії Едуарда VIII, який зрікся від престолу на користь шлюбу з американкою Уолліс Симпсон.

Роман, що "глибоко торкнувся" Мадонни, нагадав їй про події в її житті - шлюб співачки з британським режисером Гаєм Річі також викликав негативну реакцію громадськості країни.

"Мадонна бачить схожість між собою й Уолліс, оскільки вони обидві - "зухвалі американки", які вийшли заміж за британця", - зазначив співрозмовник видання. Крім того, він додав, що, "скоріше за все, головну жіночу роль - персонаж Сімпсон - гратиме сама співачка.

За його словами, поп-зірка давно збирається увічнити роман, визнаний багатьма "найбільшою любовною історією ХХ століття", на блакитному екрані. Але так склалося, що зважаючи на ланцюг подій, які сталися в житті Мадонни останнім часом, ці плани доводилося постійно відкладати. Тепер же, коли закінчився шлюборозлучний процес з Річі, який викликав не менший резонанс в британському суспільстві, ніж весілля улюбленців публіки, співачка взялася за проект серйозно.

Друг Мадонни розповів, що всі стіни її лондонської квартири "обклеєні вирізками з газет, листами і свідоцтвами", так або інакше пов'язаними з королівською парою.

Читайте також:
Фото оголеної Мадонни продано майже за 40 тисяч
Мадонна очолила рейтинг найуспішніших музикантів
Мадонна розцілувала 22-річного Ісуса
Мадонна відсудила дітей і відвезе їх до США
Мадонна забрала окуляри в доньки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: