Мадонні дозволили удочерити дівчинку з Малаві

Малавійський суд видав у п'ятницю, 12 червня, дозвіл американській поп-зірці Мадонні на удочеріння малавійської дівчинки. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Сьогодні, 12 червня, малавійський суд видав дозвіл Мадонні на удочеріння малавійськой дівчинки.

Нагадаємо, що у квітні суд відмовив Мадонні в удочерінні Чіфундо Джеймс, оскільки для цього потрібно, щоб приймальні батьки постійно проживали в Малаві від 18 до 24 місяців. Проте це правило вже було порушене, коли в 2006 році поп-королева з чоловіком усиновила однорічного малавійця Девіда Банду. Після цього співачка подала апеляцію на рішення малавійського суду.

Під час травневих слухань у цій справі перед судом виступив експерт з конституційного права Модечай Мсиска, який заявив, що, незважаючи на відсутність громадянства у Мадонни, відмова в удочерінні є неконституційною, оскільки порушує права дитини.

Ситуація з удочерінням дівчинки ускладнюється ще й тим, що з листопада 2008 року 50-річна Мадонна і Гай Річі розлучені, а це означає, що співачка автоматично набула негласного статусу "одинокої матері". Тим часом статки співачки оцінюються в 300 мільйонів фунтів стерлінгів. Мадонна виховує трьох дітей - дочку Лурдес, сина Рокко і усиновленого Девіда.

Малаві є однією з найбідніших країн світу, близько 14% від 12-мільйонного населення якої заражені вірусом імунодефіциту людини. Електро- і телерадіомережі практично не розвинені, тому переважна більшість жителів країни, скоріше за все, ніколи і не чули пісень Мадонни.

Читайте також:

Мадонна хоче дитину від Ісуса

Мадонна впала з коня

Батько дівчинки з Малаві відмовив Мадонні в удочерінні

Суддя пояснила, чому відмовила Мадонні в удочерінні

Син Мадонни не пізнав свого батька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: