Майкл Джексон буде жити

Майкл Джексон спростував чутки про те, що він хворий і знаходиться у важкому стані, назвавши їх такими, що дискредитують, і зловмисними.

У офіційній заяві прес-секретар Джексона Реймон Бейн повідомила: "Пан Джексон не прикований до ліжка і не проходить ніякого лікування, зокрема знеболюючими препаратами. Він відчуває себе добре і недавно зустрічався з своїми радниками".

На днях канал Fox News повідомив про те, що здоров'я поп-короля різко погіршало. Близькі співака, включаючи батьків і сестру Джанет, нібито кілька разів в паніці дзвонили в службу порятунку.

У оточенні поп-короля говорять, що Майкла нерідко рве кров'ю, у нього зруйнована печінка, а загальний стан близький до критичного, передає КП.

Відомо, що співак давно почав зловживати алкоголем і сильнодіючими медичними препаратами. Замість того, щоб записувати новий альбом, Джексон не вилазить з депресії і п'є пігулку за пігулкою, повідомили джерела.

Близькі вирішили звернутися по допомогу до адвоката Томаса Мезеро, який захищав поп-короля в останньому скандальному процесі по справі про педофілію і виграв його.

Мезеро повинен оцінити фізичний і моральний стан співака і винести вердикт: потрібне йому лікування чи ні. Без рішення адвоката, тільки на підставі прохань рідних, лікарі до Майкла і близько не підійдуть.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: