Майкл Джексон домігся відміни аукціону своїх особистих речей

Запланований раніше аукціон, на якому мали бути виставлені близько 1500 особистих речей і предметів ужитку з колишнього будинку американської поп-зірки Майкла Джексона, скасовано.

Майкл Джексон
Daily Mail
Майкл Джексон домігся відміни аукціону своїх особистих речей
Скасовано аукціон, на якому мали бути продані особисті речі Майкла Джексона.

Лоти, які наступного тижня мали пустити з молотка, раніше були частиною обстановки на ранчо в Каліфорнії, що належало співакові. Серед них - знамениті білі рукавички Джексона, золотий трон і навіть ворота від самого ранчо. Всі ці предмети ледь не потрапили на аукціон повз господаря.

Компанія Джексона MJJ Productions намагалася відмінити аукціон, незважаючи на досягнуті раніше домовленості про його проведення. Джексон на початку березня подав позов до суду Лос-Анджелеса з вимогою скасувати торги. За його словами, він не давав Julien's Auctions остаточного дозволу на виставляння його речей на аукціон.

За інформацією виконавчого директора Julien's Auctions Мартіна Нолана, розпродаж речей "короля поп-музики" скасовано після досягнення угоди з представниками ексцентричного співака.

Майкл Джексон жив на своєму каліфорнійському ранчо багато років. Фінансові проблеми у співака почалися під час розгляду у справі про розбещення малолітніх. В результаті тривалих слухань Джексона визнали невинним, проте судові витрати та численні застави, які співакові доводилося вносити за себе, похитнули його матеріальне становище.

У 2005 році Джексон покинув свій будинок і був вимушений продати право на володіння частини ранчо іншій особі, через яку, за деякими повідомленнями, близько півтори тисячі речей і опинилися на аукціоні.

Аукціону передувала виставка, на якій потенційні покупці могли уважно оглянути майбутні придбання та прицінитися. За домовленістю із Джексоном ця виставка буде відкрита до кінця наступного тижня, але вже просто для тих, кому цікаво подивитися на речі мегазірки.

Після закінчення виставки 25 квітня всі експонати будуть повернені співаку.

Читайте також:

Джексон створив "Кращий альбом всіх часів"

Майкл Джексон заспіває із 12-річним сином

Брітні виступить з Майклом Джексоном

Майкл Джексон повернеться на сцену на слоні

Квитки на концерт Джексона розійшлись за 4 години

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: