Майкл Джексон мріяв відвідати Україну

Львів’янка Ольга Яремійчук неодноразово запрошувала короля поп-музики до Києва і навіть танцювала з ним на одній сцені у Москві.

Ольга Яремійчук
Ольга Яремійчук особисто запрошувала поп-короля до України
В Україні Майкл Джексон міг бути ще популярнішим, якби люди розуміли слова його лірики, кажуть вітчизняні віддані фани співака. Одна з них спромоглась особисто запросити поп-короля до України, але він двічі доїхав лише до Москви.

Артистка балету Львівської опери – чи не єдина з українських поціновувачів короля поп-музики, якій вдалося втілити казкову мрію: особисто познайомитися з легендарним співаком, і навіть виступити з ним на одній сцені.

Ольга Яремійчук записала спеціальне відео для американського телеканалу CNN. Люди з усього світу надсилають туди свої спогади. Умова – хоча б раз поспілкуватися з Майклом Джексоном.

Ольга Яремійчук, артистка балету Львівської національної опери, згадує, що якось Джексон у розмові з нею признався, що це була його мрія – поїхати в Київ. "Київ, Петербург і Москва. Перший приїзд він такий планував в колишній Радянськи й Союз. Але, з України його ніхто не запросив", - ділиться спогадами Ольга.

Це було у 1993-ому, коли в московських "Лужниках" концерт Джексона зібрав лише півстадіону. Вона була студенткою-другокурсницею і за кілька днів перезнайомилася з усією командою поп-зірки, а потім – і з ним особисто.

У подарунок Джексон отримав гуцульську люльку, а згодом – і гуцульське вбрання, яке стало частиною його фольклорної колекції. Зате в Ольги – аж два справжніх автографи.

У Москві Ольга допомагала купувати речі для Майкла його особистому секретареві.

"Плакат, який коштував 100 рублів, він просив, щоби йому дали чек на 1000 доларів. Загалом за цей день особистий секретар Джексона нагрів руки мінімум на 20 тис доларів", - розповідає Ольга.

Та не всі з його оточення думали про гроші. Із режисером-постановником сценічних шоу Джексона Кенні Ортегою Ольга листується донині. Саме він став режисером похорону співака.

Сьогодні Ольга Яремійчук танцює в балеті Львівської опери. Але танок її життя відбувся в 96-ому, коли Майкл Джексон вдруге приїхав до Москви. Львів’янку запросили вийти на сцену під час виконання двох останніх пісень. Вона танцювала поруч разом із сотнею танцюристів його трупи, але разом із королем.

"Він був щирий, він був справжній. Такої людини другої ми ще дуже довго, мабуть, не побачимо", - згадує Ольга.

Детальніше – дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Майкл Джексон: історія легенди

Клуб, де вперше виступив Джексон, розберуть на частини і продадуть

Розтин Майкла Джексона провели вдруге. Спеціально для родичів

Майкл Джексон залишив борг у півмільярда доларів

ВідеоМайкла Джексона запрошували до України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: