Майкл Джексон залишив у спадок квартиру російській дівчині

Майкл Джексон під час московських гастролей в 1993 році пообіцяв одну зі своїх квартир в США російській дівчині.

Майкл Джексон
AFP
Майкл Джексон залишив у спадок квартиру доньці російського бізнесмена
Поп-король Майкл Джексон, який помер вчора в Лос-Анджелесі від серцевого нападу, під час московських гастролей в 1993 році пообіцяв одну зі своїх квартир в США російській дівчині.

Щасливицею стала тоді ще 13-річна дочка бізнесмена Алімжана Тохтахунова Лола. Дівчина так запала в душу виконавцеві, що він чи то жартома, чи то серйозно оголосив, що хотів би удочерити її, але вимушений був обмежитися подарунком.

"Майкл дуже любить дітей, - розповіли колеги Джексона. - Він до глибини душі зворушився, коли в Росії його запросили в московську балетну школу виступити перед ученицями. Російські діти справили на нього незабутнє враження. Особливо одна дівчинка. Удочерити він її не міг, але захотів зробити подарунок... Знавці біографії Джексона, якому було всього 50, знають, що він завжди залишався дитиною. Співак, позбавлений радощів дитинства, дуже любив своїх рідних дітей і хотів обдарувати своїм теплом всіх малят світу. Тому в сім'ї
поп-короля є і прийомні діти. Проте мрія усиновити російську дитину так і залишилася мрією...

Концерт Джексона в "Лужниках" 16 років тому викликав історичний фурор в Москві. Але більш всього візит світової зірки запам'ятався візитом до Московського хореографічного училища. Саме туди Джексон приїхав на запрошення відомого бізнесмена Алімжана Тохтахунова - в тусовці його давно називають Тайванчиком. Дві знаменитості зустрілися в готелі "Метрополь", розговорилися, і бізнесмен запропонував Майклу відвідати балетну школу, в якій займалася його дочка Лола.

Читайте також:

Результати розтину Джексона будуть відомі за кілька днів

Після смерті Джексона його альбоми розкупають

Життя та смерть Майкла Джексона

Майкл Джексон помер від передозування знеболювальними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: