Майкла Джексона поховають 5 липня

Прощання з "королем поп-музики" Майклом Джексоном розпочнеться в четвер, 2-го липня.

Neverland
AFP
Прощання з Майклом Джексоном розпочнеться 2-го липня.
Прощання з Джексоном розпочнеться 2 липня. Траурна церемонія з Лос-Анджелеса в Санта-Барбару стартує в 10 ранку (20-00 - за київським часом). Кортеж з 30 машин доставить тіло співака на всесвітньо відоме ранчо "Неверленд".

В п'ятницю відкриють доступ до тіла легенди для шанувальників. На неділю призначена закрита прощальна церемонія, проте місце поховання Майкла Джексона все ще невідоме.

У дворі маєтку Енчіно, де кілька днів рідні радилися з приводу похоронів, фотографи зняли білий віз, запряжений білими кіньми. Саме на ньому повезуть в останню дорогу "короля поп-музики" - так вважають наближені до сім'ї.

Карета
Daily Mail
Ця карета доставить тіло Джексона на його улюблене ранчо
29 червня батько співака Джо Джексон дав прес-конференцію, в якій сказав, що сім'я прагне перетворити прощання в останнє і найпрекрасніше шоу Майкла. Не раз близькі сім'ї Джексонів повідомляли, що рідні намагатимуться витримати похоронну церемонію в мусульманських традиціях, оскільки не так давно з'явилися повідомлення, що "король поп-музики" прийняв іслам.

"Сім'я має намір поховати Майкла за мусульманськими звичаями, тому що співак напевно хотів би піти у згоді з його нещодавно прийнятими віруваннями, - розповів один з наближених до сім'ї. - Брат Джексона замаз ознайомлює членів родини із мусульманськими традиціями".

Проте основні правила поховання за ісламськими традиціями рідні вже порушили. Вважається, що мусульманина потрібно ховати як можна ближче до того місця, де він помер, і щонайшвидше після його смерті.

Одне з передбачуваних місць поховання Майкла - його рідне місто Гері в Індіані. Руді Клей, мер міста, звертався до сім'ї з проханням поховати Майкла саме в Гері. Але яку відповідь дала сім'я, поки що невідомо.

Читайте також:

Джексон щодня приймав пігулок на 50 тисяч доларів

У США розсекретять невідомі пісні Джексона

Село у Запорізькій області хочуть назвати на честь Джексона

Майкл Джексон помер від передозування знеболювальними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: