Маккартні одружиться втретє

У вихідні британські видання опублікували інформацію про те, що сер Пол Маккартні має намір одружуватися на своїй подрузі американці Ненсі Шевелл.

Пол Маккартні та Ненсі Шевелл
Пол Маккартні та Ненсі Шевелл відпочивають на Антігуа. Фото: Splash
Кажуть, що пара Маккартні та Шевелл прийняла рішення про шлюб після того, як 48-річна Ненсі офіційно розлучилась зі своїм чоловіком, адвокатом Брюсом Блейкманом.   

Шлюборозлучний процес, який розпочався в Нью-йоркському суді першої інстанції 2 грудня 2008 року завершився 9 грудня. Як заявив друг Маккартні, бажання Ненсі вийти заміж за музиканта не обумовлене меркантильними інтересами, оскільки вона сама має багатомільйонний рахунок.

Подруга Маккартні є віце-президентом транспортної компанії вартістю в півмільярда доларів. Пара заручилась підтримкою дітей сера Пола, які тісно спілкуються з Шевелл. Вона дружить з дочкою музиканта дизайнером модного одягу Стеллою і проводить з нею і її дітьми багато часу. В самої Шевелл від шлюбу з Блейкманом є 17-річний син.   
Шевелл і Маккартні спілкуються впродовж 30 років. Проте про романтичні стосунки пари стало відомо в травні 2008 року, коли вони разом з'явилися на церемонії вручення Маккартні звання почесного доктора музики.  

Про те, коли може відбутись церемонія одруження Маккартні та Шевелл, видання не повідомляють. Шевелл стане третьою дружиною 66-річного екс-бітла. Нагадаємо, що в березні 2008 року він розлучився з другою дружиною Хізер Міллс, з якою прожив в шлюбі чотири роки.

Читайте також:
Маккартні депортували за паління презервативів
Дружина Маккартні панікує
Маккартні виплатить рекордні відступні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: