Маккартні виплатить рекордні відступні

Хізер Міллз, колишня дружина Маккартні, отримає 70 млн. євро за своє мовчання. Вона не має права розповідати подробиці спільного з Полом життя.

хізер міллз
Хізер Міллз одержить від екс-чоловіка 70 млн. євро за своє мовчання
Пол Маккартні та його колишня дружина Хізер Міллз підписали компромісний шлюборозлучний договір, згідно з яким модель одержить близько 70 млн. євро. Британські юристи вже назвали суму рекордної за всю історію виплати відступних.

За даними видання The Daily Mail, одноразова компенсація Міллз з нагоди розпаду сім'ї складе 15 млн. євро.

Ці гроші вона зможе витрачати виключно на себе, на замислюючись про утримання її спільної з екс-бітлом доньки Беатріс. Витрати на виховання та утримання дівчинки записані в шлюборозлучному договорі окремим рядком. Щороку, поки Беатріс не виповниться 18 років, Маккартні перераховуватиме на її утримання по 3,5 млн. євро.

Пол Маккартні
Що приховує Пол Маккартні відступними в 70 млн. євро?
Колишнє подружжя відмовилося прокоментувати операцію. Проте від джерела, наближеного до пари, стало відомо про те, які умови поставив Маккартні перед Міллз за такі гроші. Їй забороняється повідомляти будь-яку третю особу про причини розлучення, подробиці шлюборозлучного процесу та розповідати про риси вдачі та звички свого колишнього чоловіка, а також деталі їхнього інтимного життя.

Нагадаємо, що вже були прецеденти, коли Міллз в інтерв'ю одній із телекомпаній назвала Маккартні деспотом і розповіла про його звичку розпускати руки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: