Максим Галкін будує шестиповерховий палац

Максим Галкін давно вже будує особняк - шестиповерховий будинок з червоної цегли, гаражем на чотири машини, двома будинками для прислуги, оранжереєю та зимовим садом.

За підрахунками фахівців, оздоблення заміського будинку Максима Галкіна обійдеться йому в три рази дорожче, ніж будівництво палацу.

Максим Галкін давно вже будує особняк під Звенигородом, в селі Грязь. Шестиповерховий будинок з червоної цегли зовні оброблений мармуром, підземний гараж на чотири машини, два будинки для прислуги, оранжерея, зимовий сад - все це обійшлося пародистові в 10 мільйонів євро. І це ще без вартості ділянки площею в 1 гектар. За деякими підрахунками, на внутрішню обробку Галкін витратить ще 30 мільйонів євро.

За задумом господаря, інтер'єр витриманий в англійському стилі - стильно й дорого. Для відтворення духу вікторіанської епохи Максим замовляє предмети декору "під старовину", а також антикварні меблі.

300 євро за квадратний метр Галкін виклав за вітражні вікна, кухня, оформлена під старовину, оцінюється приблизно в 700 тисяч євро. У спальню, розташовану у вежі на останньому поверсі, артист замовив італійський гарнітур - з квадратним ліжком і балдахіном. Дістатися туди можна на ліфті або по сходах, виготовлених на замовлення за 100 тисяч євро.

Окрема кімната запланована для Алли Пугачової, виконана вона буде в червоних тонах. У будинку передбачена і дитяча, мабуть, для племінників Галкіна, так як своїх дітей у нього поки немає.

Всі кімнати будуть прикрашені антикварними статуями і картинами, які Максим привозить з усіх кінців світу.

Читайте також:

Максим Галкін за годину заробляє 50 тисяч євро

Галкіну зірвали тур по Німеччині

Пугачова зізналася про вінчання з Галкіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: