Маленькій зірці "Мільйонера з нетрів" купили квартиру

Творці оскароносного фільму "Мільйонер з нетрів" купили квартиру 9-річному акторові, будинок якого нещодавно знесли. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

9-річному хлопчику, який зіграв у фільмі "Мільйонер з нетрів", купили квартиру замість знесеного будинку.

Обидва актори, що зіграли головних героїв фільму Джамаля та Латіку в дитинстві, - Азхаруддін Ісмаїл Шейх Хан і Рубіна Рафік Асгар Алі Курейши - народилися в нетрях індійського Мумбаї. Згідно плану місцевого уряду, тепер будинки-халупи, розташовані у кварталах бідняків, поступово зносяться, незважаючи на всі спроби жителів цьому перешкодити. В ході останнього інциденту співробітники поліції навіть застосували грубу силу, побивши батька Рубіни Алі, який спробував зупинити знесення будинку.

Творці гучного "фільму року" "Мільйонер із нетрів" купили юному акторові нову квартиру замість його знесеного будинку. Рішення про придбання нового житла для "молодої зірки" було ухвалене практично виключно завдяки тиску громадськості, що завзято відреагувала на звістку про знесення будинків юних індійських акторів цієї картини.

Нові апартаменти вартістю в 42 тисячі доларів, подаровані Азхаруддіну Шейх Хану, розташовані в хорошому районі поряд зі школою. Що ж до іншої "зірки" - Рубіни Алі - творці картини обіцяли знайти гідне для її сім'ї житло ще до сезону дощів, початок якого припадає приблизно на 10 червня.

Читайте також:

Зірка фільму "Мільйонер з нетрів" опинився на вулиці

Батько героїні "Мільйонера з нетрів" не продає доньку

Влада знесла будинок зірки "Мільйонера з нетрів"

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: