Маліновська завагітніла завдяки штучному заплідненню

Російська телеведуча Маша Маліновська завагітніла за допомогою штуного запліднення. Донором став чоловік зі Швейцарії.

Кажуть, що Маша Маліновська вагітна. Телеведуча, завагітніла від донора зі Швейцарії, зробивши штучне запліднення.

"Зараз я на третьому місяці вагітності, - розповіла Маша. - Мені просто дуже захотілося народити дитину. Його батько - донор зі Швейцарії".

Маша двічі була офіційно заміжня, але стати матір'ю їй так і не вдалося. Останній шлюб з політиком Денисом Давітіашвілі розпався зовсім нещодавно, не проіснувавши й року. Маліновська завжди хотіла дитину, тому зважилася на екстракорпоральне запліднення. Головним критерієм у питанні вибору донора стало ідеальне здоров'я чоловіка.

Вагітність не заважає Маші бути активною. "Я почуваюся добре, тому не збираюся сидіти вдома і їсти пончики, - сміється Маліновська. - На ранньому терміні я не буду позбавляти себе можливості подорожувати. А потім, звичайно, буду берегтися".

Загадувати наперед і купувати обновки для майбутнього малюка світська левиця не поспішає. "Боюся наврочити. Головне, щоб дитина прижилася у мене всередині. Поки все добре. Про свою вагітність я розповіла мамі. Дізнався про це і чоловік, з яким я зараз оформлюю розлучення. Подзвонив мені і привітав з радісною подією", - розповіла телеведуча.

Читайте також:

Маша Маліновська купила сукню Монро за 3 мільйони

Маша Маліновська напилась "мохіто" і мало не впала в річку

Маша Маліновська у Києві обкручує боксерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: