Мати дітей Джексона відмовилась від батьківських прав заради грошей

Колишня дружина Майкла Джексона Деббі Роу відмовилася від материнських прав на двох старших дітей Майкла Джексона. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Деббі Роу відмовилася від батьківських прав на двох старших дітей Майкла Джексона. За відмову від батьківських прав вона отримає 4 млн дол відступних.

Від трирічного шлюбу з Деббі Роу у Майкла Джексона залишилися 12-річний син Прінс Майкл-молодший та 11-річна дочка Періс Майкл Кетрін. Третю дитину - 7-річного Прінса Майкла II - народила сурогатна матір, ім'я якої не розголошується.

Після розлучення зі співаком Деббі Роу повністю передала права виховання дітей Джексону. За це їй виплатили 8 млн дол і ще п'ять наступних років вона отримувала від родини Джексонів по 900 000 дол.

У 2001 році, коли співака звинуватили в сексуальних домаганнях до неповнолітніх, Деббі Роу намагалася відновити батьківські права, однак незабаром знову відмовилася від них за компенсацію в 4 млн дол і будинок за 900 000 дол.

Як повідомлялося, після смерті Майкла Джексона права опікунства над його дітьми тимчасово передали його матері Кетрін Джексон, але Деббі Роу в черговий раз пред'явила свої претензії на дітей. Остаточне рішення по опікунству суд Лос-Анджелеса має ухвалити 20 липня.

Джерело, близьке до родини покійного "короля поп-музики", стверджує, що останніми чотирма мільйонами доларів відступних Джексони остаточно і безповоротно позбавлять Деббі Роу прав на Прінса Майкла-молодшого і Періс Майкл Кетрін.

Читайте також:

Фани Джексона влаштували шоу в Лондоні

Прощання та похорон Джексона коштує 1,4 мільйона доларів

Прощання з Джексоном подивились 31 мільйон глядачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: