Мел Гібсон виплатить Оксані Григор'євій 750 тис. дол

Дочка Григор'євої від Гібсона буде отримувати фінансову підтримку, що дорівнює тій, яку отримують інші семеро дітей кіноактора.

Мел Гібсон, Оксана Григор’єва
Daily Mail
Мел Гібсон та Оксана Григор'єва
Відомий голлівудський актор Мел Гібсон виплатить своїй колишній подрузі Оксані Григор'євій 750 тисяч доларів і продовжить оплачувати утримання їхньої дочки Люсії.

Відповідне рішення суду вищої інстанції Лос-Анджелеса було оголошене у середу, 31 серпня, суддею Пітером Ліхтманом.

За досягнутою під час засідання угодою дочка Григор'євої від Гібсона, якій у жовтні виповниться два роки, буде отримувати фінансову підтримку, що дорівнює тій, яку отримують інші семеро дітей американського кіноактора.

Крім того, Гібсону доведеться оплачувати всі витрати з утримання будинку вартістю в кілька мільйонів доларів, який він раніше купив для Оксани та її дитини.

При досягненні Люсією 18-річного віку будинок повинен бути проданий, а виручена сума також передана Люсії.

Як зазначив Ліхтман, Григор'єва, в свою чергу, зобов'язується не порушувати надалі жодних цивільних позовів проти Гібсона, і жодна з сторін ніколи більше не буде згадувати про їхні стосунки.

"Я б хотів подякувати Вашій Честі за ухвалення розумного рішення у даній справі", - заявив Гібсон судді в кінці судового засідання.

Григор'єва також подякувала суду, висловивши сподівання, що винесене рішення дозволить голлівудській зірці продовжити свою кінокар'єру.

Досягнута домовленість завершила тривалу судову тяганину, що почалася після заяви Григор'євої про те, що Гібсон ударив її під час сварки у січні 2010 року.

Разом з тим Григор'єва 15 серпня зажадала виплати 500 тисяч доларів за завдані актором моральні страждання її 14-річному синові Олександру під час сварок між нею і Гібсоном.

Нагадаємо, що Мел Гібсон і Оксана Григор'єва почали зустрічатися навесні 2009 року. Їхній роман став причиною розлучення Гібсона і його дружини Робін, з якою він прожив у шлюбі 28 років і має сім спільних дітей. 30 жовтня Григор'єва народила Гібсону дочку Люсію. Однак через кілька місяців пара оголосила про свій розрив.

В останні місяці Гібсон і Григор'єва судилися за права на опікунства над їхньою спільною дитиною. Росіянка звинуватила актора в домашньому насильстві і просила суддю захистити їх спільну доньку Люсію і її саму від агресії кінозірки.

Восени 2010 року суд постановив збільшити з 5 до 20 тисяч доларів суму, яку Гібсон повинен щомісяця виділяти на утримання Люсії, а також зобов'язав його виплатити одноразово Григор'євій 60 тисяч доларів на утримання їхньої дочки.

У березні 2011 року Гібсон був засуджений до трьох років ув'язнення умовно за побиття Григор'євої. Крім умовного терміну, Гібсон зобов'язаний відвідувати спеціальні курси, відпрацювати 16 годин на громадських роботах, а також заплатити штраф, розмір якого не вказується.

Виступаючи в суді, актор визнав свою провину, погодившись піти на мирову угоду з Григор'євою. Тим самим він позбавив себе від реального тюремного терміну (йому загрожувало до 4 років ув'язнення). За словами актора, на цей крок він зважився, щоб захистити інтереси своєї сім'ї і близьких йому людей.

Читайте також:

Мел Гібсон зізнався у побитті Григор'євої

Григор'єва звинуватила Гібсона у побитті свого 14-річного сина

Мел Гібсон уклав з дружиною угоду про розлучення

Гібсон назвав Григор'єву зрадницею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: