Мерая Кері мало не сіла на голову танцюристу

Співачка Мерая Кері потрапила у незвичну ситуацію. Під час концертного номера вона мало не сіла на голову своєму танцюристові.

Мерая Кері
kp.ru
Мерая Кері мало не сіла на голову танцюристу
Популярна співачка Мерая Кері оконфузилася на своєму нещодавньому виступі в готелі Hard Rock Hotel у Флориді. Вона була в декількох сантиметрах від того, щоб сісти на голову своєму танцюристу.

У артистки був номер, під час якого вона повинна була спускатися зі стелі, сидячи на білій гойдалці, одягнена в золотистий ліф і пишну білу спідницю. Внизу її підстраховував танцюрист, який заради безпеки артистки повинен був її зловити і акуратно поставити на сцену.

Але щось сталося, і молодий чоловік, розкинувши руки в сторони, встав прямо під артистку, а не трохи позаду неї. В результаті співачка ледь не сіла йому на голову. А пишна спідниця співачки повністю приховала голову танцюриста, який, ймовірно, навіть встиг побачити принади Мераї під вбранням.

Поки невідомо, як відреагував на цей інцидент чоловік Мераї Кері, з яким вона побралася трохи більше року тому. Обранець артистки Нік Кеннон молодший за неї на 11 років, але різниця у віці не стала перешкодою їхньому коханню.

Читайте також:

Мерая Кері прийшла на кінофестиваль напідпитку

Чоловік Мераї Кері змушує її схуднути

Мерая Кері потовстішала

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: