Михайло Боярський знявся в рекламі за 10 рублів

Російський актор Михайло Боярський у 1974 році знявся в рекламі меблевого магазину. Ролик забракували через довге волосся Боярського.

18 грудня в Петербурзі відбудеться прем'єра унікального відео: молодий студент Михайло Боярський рекламує послуги ленінградського меблевого магазину. 35 років тому ролик не потрапив в ефір через ... зачіску майбутнього "мушкетера".

У 25-річному віці петербурзький актор взяв участь у зйомці одного з перших рекламних роликів в СРСР. Гонорар артиста склав близько 10 рублів - в 1974 році це були надзвичайні для студента гроші.

"Це було в перерві між зйомками якогось фільму, - каже Боярський. - Я нічого й не зрозумів. Попросили підійти під час перерви, хвилин на 20. Та в ті роки і поняття "реклами" не було: просто рядове держзамовлення для підприємства, знімали навіть без режисера. Тільки я, якась дівчина з паралельного курсу та оператор. Я замовникам не дуже сподобався, волосся дуже довге було. Але міняти нічого не стали. Такий досвід у мене був вперше, і більше таких помилок я не робив. Та цей ролик і в ефір щось не пішов ні разу".

Зворушливий ролик, знятий у далекому 1974 році, буде вперше показаний на шоу "Ніч пожирачів реклами" у Петербурзі 18 грудня.

Читайте також:

Боярський: Росія не поїде на чемпіонат світу

Боярський вважає Путіна "особою номер один на Земній кулі"

Гола Ліза Боярська влаштувала секс-шоу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: