Микола Басков пробачив Оксану Фьодорову

Микола Басков та Оксана Фьодорова знову разом. Басков любить Фьоlову і готовий пробачити їй все, що завгодно.

Тільки-но з'явились чутки про те, що Микола Басков та Оксана Фьодорова розійшлись, як вони знову прийшли разом на вечірку, присвячену святкуванню дня народження шоумена Андрія Фоміна.

Нагадаємо, в ЗМІ повідомлялось, що екс-"Міс-Всесвіт" провела День всіх закоханих зі своїм чоловіком-німцем, з яким так і не оформила розлучення, у той час як Басков був на гастролях. 

Філіп Тофт прилетів до Москви на один день. У суботу вночі він оселився у московському готелі і першу половину неділі провів у номері один. А ось в обід він зустрівся з Оксаною, яка з'явилася на порозі ресторану по-домашньому, без макіяжу.

Кохана Баскова привіталася з чоловіком дуже тепло, а під час обіду з задоволенням відповідала на залицяння Тофта, який ніжно годував Оксану курячим салатом зі своєї тарілки. 

Але на вечірці у Андрія Фоміна Оксана сказала таке:

"Розумієте, у мене зараз йде шлюборозлучний процес з Філіпом Тофтом, - зізналася Федорова. - Нашу справу розглядає німецький суд, там свої правила. Мені не бажано з'являтися з іншими чоловіками на публіці, не варто компрометувати себе".

А Микола не ображається на свою кохану:
"Мені нема за що ображатися на Оксану, - говорить Микола Басков. - Я її за все пробачив - і за минуле, і за майбутнє".

Читайте також:

Миколі Баскову довелось заспівати безкоштовно

Микола Басков і Оксана Фьодорова заручились

У свій день народження Оксана Фьодорова зацілувала Баскова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: