Микола Басков залицяється до Доліної

Нещодавно Борис Краснов святкував іменини.

За святковим столом Краснов зібрав велику кількість російських артистів. Проте погляд присутніх був прикутий в бік двох пар: Максима Галкіна і Алли Пугачової, Лариси Доліної та її нового шанувальника.

На День народження 48-річного Краснова Доліна прийшла без свого законного чоловіка. Микола Басков, вважав себе справжнім кавалером і не відходив від неї ні на крок. 

Нагадаємо, що Лариса Доліна скинула не один десяток кілограм. Хто знає, може на це її наштовхнуло нове захоплення. Всі без виключення чоловіки, присутні на вечірці, оцінили її витончені форми.  

Але більше всіх виявився приголомшений Микола Басков. Артист не переставав цілувати руки Ларисі, шепотіти їй на вушко різні слова. На кожен повільний танець Басков запрошував лише Доліну.  

Алла Пугачова, Максим Галкін
Life.ru
Алла Борисівна та Максим Галкін прийшли на вечірку пізно
Не менш помітними цього вечора виявилися Алла Пугачова і Максим Галкін. Зіркова пара прийшла на іменини пізніші за всіх. Більшість гостей вже прощалися з Борисом Красновим. Але Аллу Борисіну прийняли привітно. Проте Примадонні "шумиха" не сподобалося, і вона попросила, щоб журналісти вийшли з приміщення. Не пройшло і п'яти хвилин, як Алла Борисівна покинула вечірку. Охоронці іменинника не встигли зупинити ображену Примадонну, оскільки остання вже поїхал на своїй машині.

Майже відразу Лариса Доліна покинула вечірку в супроводі спокусника Баскова.

Читайте також:
Білан з Басковим влаштували оргію
Басков повіз кохану "Міс Всесвіт" на острів
У Баскова зникли валізи з 400 тисячами доларів
Лариса Доліна схудла на 10 кілограмів
Микола Басков розгромив кіностудію ім. Довженка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: