Микола Караченцов повернеться на сцену

Народний артист Росії Микола Караченцов, який чотири роки тому у результаті важкої автокатастрофи став інвалідом, може повернутися на сцену 26 жовтня, хоч за станом здоров’я він не зміг про це повідомити самостійно.

Микола Караченцов вперше після катастрофи та найважчих травм вийде на театральну сцену напередодні і у день свого 65-річного ювілею, 26 та 27 жовтня.

26 і 27 жовтня на сцені Театру естради відбудеться вистава Люблю - і більше нічого, заснована на історії кохання Пастернака, Рільке та Цвєтаєвої. У ньому задіяно чотири артисти. Караченцов виступить у ролі літнього Пастернака.

"Я вдячна долі, сміливості та божевіллю тих людей, які підтримали цей унікальний проект, - сказала Поргіна. - Ми хочемо довести, що люди, які пережили такі страшні катастрофи, не викинуті із життя. Коля продовжує жити, він слухає музику, він пише вірші", - у п'ятницю, 27 березня, повідомила журналістам його дружина, актриса театру Ленком Людмила Поргіна.

Автор постановки Алла Азаріна раніше створила картину як радіовиставу, у якій брав участь Караченцов до катастрофи. Залишився запис, де є і його голос, який буде використано у новій сценічній версії на сцені Театру естради.

Вистава триває півтори години, протягом яких у Караченцова буде декілька виходів на сцену.

Ювілейний вечір буде складатися із двох частин: у першій половині - відбудеться вистава, у другій - друзі та колеги прийдуть привітати артиста із Днем народження.

Читайте також:
Караченцову зроблять операцію на мозку

«Я тут!», вигукнув Караченцов

Помер "оскароносний" композитор Моріс Жарр

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: