Микола Расторгуєв після операції йде на поправку

Микола Расторгуєв знаходиться у лікарні після операції по пересадці нирки.

Народний улюбленець Микола Расторгуєв переніс операцію по пересадці нирки і зараз знаходиться в НДІ трансплантології під наглядом лікарів.

На щастя, артист йде на поправку. Окрім близьких родичів, які відвідують співака щодня, лікарі дозволили візити друзям і колегам Миколи. І свого лідера відразу ж відвідали музиканти "Любе", з якими до цього він спілкувався виключно по телефону і за допомогою електронки (зараз співак активно користується ноутбуком і попросив в палату телевізор).

Також лікарі дозволили Расторгуєву гуляти на території, прилеглій до лікарняного комплексу. Стан здоров'я народного артиста не викликає побоювання лікарів. Але не дивлячись на хороше самопочуття, співак ще близько трьох тижнів проведе в лікарні, щоб післяопераційна реабілітація проходила під наглядом медиків. Весь цей час він, як і в перші дні після операції, дотримуватиметься строгої дієти: Миколі доведеться виключити з раціону жирну їжу, солодке, гостре, солоне. Але в цілому, впевнений сам Расторгуєв, і дієтичне меню може бути смачним.

Читайте також:

Миколі Расторгуєву пересадили нирку

Микола Расторгуєв в критичному стані

Музикант групи "Любе" загинув в автокатастрофі
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: