Миколі Баскову довелось заспівати безкоштовно

Микола Басков через свою звичку запізнюватися, потрапив у неприємну для нього ситуацію: артистові довелося заспівати безкоштовно.

Микола Басков
Миколі Баскову довелось заспівати безкоштовно
Не секрет, що Микола Басков  часто запізнюється. Через таку погану звичку Баскову довелося заспівати на одному з новорічних корпоративів абсолютно безкоштовно, чим він доставив гостям величезне задоволення, особливо організаторові корпоративу, так як зекономлена сума не могла його не радувати.

Під час нічних гонок за новорічними корпоративами Микола Басков запізнювався на черговий свій концерт. Він так розривався між вечірками, що приїхавши із запізненням на чергове призначене місце, ресторан "Метрополь", Микола в метушні вдерся на вечірку, де його ніхто не чекав, і почав виступати перед гостями. Але в цей час його нервово очікували на іншому "новорічному вогнику", за який йому "відвалили" 50 000 євро.

Як виявилося, через своє бажання швидше відпрацювати і піти, Басков потрапив не на той корпоратив. Під час "благодійного" співу адміністратору Миколи подзвонив його концертний директор із запитанням, куди вони зникли і чому замовник досі не отримав концерту.

"Куди ви поділася? - почав нервово запитувати директор. - Замовники нервують і мало не вимагають повернути їм гроші". "Так, все гаразд, - з повною упевненістю заспокоїв адміністратор. - Коля вже на сцені". "На якій сцені?!?" - Здивувався директор. "Ну як же в "Метрополі", в залі на 1-му поверсі", - була цілком логічна відповідь.

Але в процесі "розборок" стало ясно, що Басков з адміністратором помилилися поверхом. Артиста чекали на другому поверсі, а він почав співати на першому. В результаті, Басков покинув "благодійну" сцену так само швидко, як і виліз на неї, і побіг відпрацьовувати свій гонорар на другий поверх.

Читайте також:

Микола Басков і Оксана Фьодорова заручились

Басков купив ніч з Оксаною Фьодоровою за 100 тисяч євро

Білан з Басковим влаштували оргію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: