Міла Куніс образила Чернівці розповідями про переслідування євреїв

Дата публікації
Перегляди
8827
Міла Куніс образила Чернівці розповідями про переслідування євреїв

empiremovies.com

Мілі було 7, коли родина виїхала жити у Лос-Анджелес, але Кунісів тут і досі згадують з любов'ю.

Доросла Міла на Буковині не була
На Мілу Куніс ображені в Чернівцях. Хоча батьків голлівудської зірки в місті, з якого родина поїхала 22-ва роки тому, досі пам'ятають та тримають із ними зв'язок.

Друг дитинства Віталій Нукілиця  – колишній сусід Кунісів, жив через паркан. З Мілою та її старшим братом Мішею разом грав на подвір'ї. Від"їзд друзів до Америки став для нього несподіванкою.

"Вони так тихо виїхали, що ми про виїзд знали за три дня, коли вони почали розпродувати ці речі, які не могли вивести і продали свою квартиру", - згадує він.

Їх змусили тікати з Буковини - так акторка пояснює еміграцію американській пресі: "Коли я вчилася в школі, можна було побачити антисемітські знаки. Одна з моїх подруг розказала, що на спинці її стільця була свастика… Це країна, яка відкрито тебе не бажає".

Друг дитинства Міли це заперечує. "Я правда бачив вирізку в газеті, що писали, що дуже тут антисемітські знаки, я би їй дав по м'якому місці. Не було ніяких переслідувань. Виїжджали всі. Звичайно, всі шукали якоїсь кращої долі", - наголошує він.

Батько Міли - Марк Куніс був вчителем праці був. Його досі пам'ятає Микола Бадай. З вісімдесятих вони з батьком Міли - найкращі друзі. Нині вони спілкуються щотижня - через інтернет. Говорять по дві-три години. Але показати другові колишнє місце роботи до приїзда сюди ТСН.Особливе Микола не міг.

Відколи Куніси поїхали, Марк побував у Чернівцях лише раз - у 98-му. Хоча друзям зізнається: за батьківщиною сумує і досі.

Доросла Міла на Буковині не була і на весь світ заявляє: вважає себе американкою і про Чернівці знає небагато.

"Це не було зовсім село. В нас був кінотеатр. Вулиці були асфальтовані. У нас була нормальна школа", - розповідала Куніс американській пресі.

Земляки спогадам Міли дивуються і не втрачають надії все ж таки показати американці її рідне місто.

На Мілу Куніс ображені в Чернівцях

На Мілу Куніс ображені в Чернівцях
Наступна публікація