Мільйонний позов до Кортні Лав відкликано

Фірма London & Co, що займається наданням фінансових та управлінських послуг, відкликала позов до Кортні Лав. Конфлікт врегулювали мирним шляхом.

Лос-Анджелесу фірма London & Co, що займається наданням фінансових та управлінських послуг, відкликала позов до Кортні Лав, поданий ще в 2008 році.

Як стало відомо журналістам, конфлікт між вдовою Курта Кобейна і London & Co був врегульований в позасудовому порядку, проте подробиці досягнутої домовленості не розголошуються. Адвокат Кортні Лав підтвердив, що позов проти його клієнтки відкликаний.

Приводом для претензій London & Co до вдови музиканта стало те, що в 2006 році Лав, яка успадкувала права на його спадщину, продала частину каталогу Nirvana майже за 20 мільйонів доларів.

Представники компанії заявили про існування усної домовленості, згідно з якою Лав в обмін на надані їй послуги повинна була відраховувати London & Co 5 відсотків доходів. За версією London & Co, Кортні Лав не виконала це зобов'язання після продажу каталогу. У липні 2008 року проти вдови Кобейна був поданий позов на суму близько одного мільйона доларів.

Читайте також:

Кортні Лав спала з чоловіком Гвен Стефані

Кортні Лав висадила черепаху собі на голову

На капризну Кортні Лав подали до суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: