Міранду Керр визнали найкрасивішою людиною світу

Дата публікації
Перегляди
6357
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Модель Міранда Керр та її однорічний первісток Флінн очолили рейтинг "найкрасивіших людей – 2012".

Міранда потрапила в цей рейтинг заслужено
Модель, яка є одним з найбільш відомих "ангелів" Victoria 's Secret, разом з сином Флінном з'явилася на обкладинці австралійського журналу Who, який після підрахунку голосів читачів оголосив, що саме Міранда Керр стала найкрасивішою людиною планети.

Заради такого титулу Міранда погодилася знятися з Флінном для обкладинки журналу. І між іншим, це перша офіційна фотосесія 15-місячного хлопчика. Батько сімейства Оранда Блум у фотосесії участі не брав.

Варто зазначити, що видання австралійське, і сама модель теж з Австралії, тож голосування можна вважати дещо упередженим. Втім, Міранда потрапила в цей рейтинг заслужено. Навіть після весілля з актором Орландо Блумом і народження сина Флінна Керр не залишила модельну кар'єру і як, і раніше залишається однією з найбільш затребуваних у своїй професії.

Однак, за словами Міранди, для неї зараз на першому місці чоловік і син, і тільки потім робота.

"Раніше я працювала по 18 годин на день, - каже 28-річна топ-модель - ... Але тепер темп сповільнився, і я можу присвятити велику частину часу Флинну. У першу чергу я дружина і мати. А робота ... Про роботу я думаю тепер не так часто".

Міранда Керр очолила рейтинг "найкрасивіших людей – 2012"

Міранда Керр очолила рейтинг "найкрасивіших людей – 2012"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6357
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація