"Міс Донбас OPEN 2009" стала 22-річна харків'янка

У Донецьку відбувся ювілейний 15-й всеукраїнський конкурс краси "Міс Донбас OPEN 2009".

"Міс Донбас OPEN-2009"
donbass.ua
Титул "Міс Донбас Open - 2009" і автомобіль Porshe Cayenne отримала 22-річна харків'янка Ганна Целик.
Переможницею "Міс Донбас OPEN 2009" стала 22-річна Ганна Целик з Харкова. Одночасно 123 красуні перебували на сцені Палацу спорту Дружба під час фінального шоу конкурсу Міс Донбас Open - 2009 у суботу, 6 червня. 28 з них боролись за корону переможниці, решта - учасниці конкурсу попередніх років.

Після першого виходу учасниць в екстравагантному вбранні відбулося їх дефіле у колекції Світлани Лободи. Потім конкурсантки пройшлися по подіуму в купальниках, попиваючи через трубочку коктейлі.

Титул "Міс Донбас Open - 2009" і автомобіль Porshe Cayenne отримала 22-річна харків'янка Ганна Целик. Вона - студентка п'ятого курсу Харківської академії дизайну і мистецтв, майбутній художник-модельєр.

Звання Віце-міс розділили чотири дівчини: дві представниці Миколаєва - Олена Сарана і Аліна Коломієць, краматорчанка Юлія Стеценко та одеситка Ольга Бєлова.

Міс глядацьких симпатій стала Дончанка Анна Нєхлєбаєва.

"Звичайно, ми раді перемозі Ані, хоча її участь була для нас з чоловіком ударом - не розуміли, навіщо їй потрібен цей титул, - розповіла мати переможниці Ірина Цлик. - Аня й без того дуже успішна дівчина. У неї є кілька перемог в міжнародних турнірах з латиноамериканських танців, якими вона займається з 5 років".

Читайте також:

Культуристка і "Міс Голий Всесвіт" стала стриптизеркою

"Міс Росію" не допустили до "Міс світу" через занадто відверті фото

Суддя назвав першу "Віце-міс США" "тупою блондинкою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: