"Міс Світу - 2008" боїться, що її бал зірвуть супермоделі

"Міс Світу - 2008" Ксенія Сухінова боїться, що благодійний бал не відбудеться.

ксенія сухінова
Etoday
"Міс Світу - 2008" боїться, що її бал зірвуть супермоделі
"Міс Світу-2008" Ксенія Сухінова дуже довго готувалася до благодійного вечора в лондонському замку Кренфорд.

Однак кожна четверта із запрошених моделей на цей бал повідомила про своє небажання брати участь у благодійній акції через каліфорнійський грип.

27 всесвітньо відомих моделей із 120-ти запрошених побоюються підхопити вірус грипу, від якого в Англії в липні померло 17 осіб.

Організатор свята Ксенія Сухінова перебуває в люті від того, що її бал може зірватися через боязнь дівчат захворіти свинячим грипом. Решта учасниць також готові пожертвувати балом і можливістю зібрати гроші на благодійність заради свого безцінного життя і міцного здоров'я.

"Цей благодійний вечір в Лондоні обіцяє стати одним з найважливіших світських подій року, що минає, - повідомила "Міс Світу-2008" Ксенія Сухінова. - Він відбудеться в одному з центральних замків міста. Планується, що в параді, який я очолю, візьмуть участь 120 найкрасивіших дівчат світу. Потім я буду готуватися до конкурсу "Міс Світу" разом з дівчатами - допомагати їм, розповідати, показувати, вчити їх".

Точно відомо, що на заході в Лондоні будуть відсутні представниці наступних країн: Угорщини, Уганди, Гонконгу. Організатори вечора думають, хто ще відмовиться від приїзду до Англії. Вони розгублені і думають, як гідно провести бал без участі найкращих моделей світу.

Читайте також:

"Міс Світу" затримали як терористку

Обличчям "Євробачення" стане "Міс Світу" з Росії

Росіянка Ксенія Сухінова стала "Міс Світу-2008"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: