"Міс Світу" оголошує війну СНІДу

Переможниця конкурсу "Міс Світу-2007" буде залучена в добродійні проекти по протидії СНІДу в різних країнах світу.

Переможниця конкурсу "Міс Світу-2007" буде залучена в добродійні проекти по протидії СНІДу в різних країнах світу. Про це організатори конкурсу заявили на прес-конференції напередодні фіналу, який відбудеться 1 грудня, в Всесвітній день боротьби з Снідом, повідомляє український фонд "АНТИСНІД".

29 листопада, за день до фіналу конкурсу, організатори зустрілися з пресою і провели брифінг, присвячений Всесвітньому дню боротьби з СНІДом. Внук Нельсона Мандели, який втратив батька через епідемії СНІДу, звернувся до присутніх з офіційним посланням від Нельсона Мандели до конкурсанток, журналістів і гостей заходу.

«Ми не можемо залишатися байдужими до руйнівних наслідків епідемії СНІДу. Сьогодні весь світ повинен об'єднатися для подолання стигми, яка оточує це трагічне захворювання. Наша допомога ВІЛ-позитивним – це наша боротьба з дискримінацією людей, що живуть з ВІЛ. Тільки звільнившись від стигми, вони зможуть реалізувати свої мрії і надію на довге життя. Їхні мрії і надії в наших руках", – мовиться в посланні.

У жюрі конкурсу "Міс Світу-2007" увійшли люди, які приділяють багато часу боротьбі з СНІДом в своїх країнах: старша дочка Нельсона Мандели, яка залучена в проекти з профілактики СНІДу в Африці і по всьому світу, і засновник українського фонду "АНТИСНІД" Олена Франчук.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: