"Міс Україна-Всесвіт-2011" хоче перспективного чоловіка

Олеся Стефанко, яка здобула титул "Міс Україна-Всесвіт-2011", розповіла про те, яким бачить свого коханого чоловіка.

Міс Україна Всесвіт-2011_7
ТСН.ua
Олеся Стефанко
"Міс Україна-Всесвіт-2011" Олеся Стефанко вважає, що перемогла завдяки фігурі, й заявляє, що її серце вільне для кохання.

Майбутній прокурор обійшла 14 конкуренток у боротьбі за корону. І це при тому, що Олеся у модельному бізнесі зовсім нещодавно.

"З початку цього року. А все почалося з конкурсу "Міс Юридична академія", який я виграла. Після чого мене запросили в модельне агентство. Я навіть встигла по контракту три місяці попрацювати в Мілані", - похвалилася вона.

Нагадаємо, Стефанко навчається на 4-му курсі Інституту прокуратури та слідства Одеської юридичної академії, директором якого є екс-глава Центральної виборчої комісії Сергій Ківалов. Втім, Олеся божиться, що на конкурс "Міс Україна-Всесвіт" потрапила випадково.

"Просто побачила в Інтернеті запрошення взяти участь, заповнила анкету, відправила фото - от і все", - запевнила дівчина.

На закид, що вона дещо плуталася, відповідаючи на запитання журі про її хобі, Олеся зауважила:

"Звісно, можна було і краще відповісти. Але якщо у мене зараз на голові корона, то значить, журі моя відповідь не збентежила".

Що ж стосується корони, то під час її отримання Олеся була спокійна. Скидалося на те, що дівчина здогадувалася, що переможе.

"Нічого я не знала! Я така спокійна, тому що в шоці. Мене досі всередині всю колотить. Усі емоції вийшли під час конкурсу! А ті, хто плаче, коли їм корону на голову вдягають... Я їх не розумію - посміхатися треба! А от батьки страшно переживали, ледь не з валеріанкою", - розповіла вона.

До слова, Стефанко має пояснення, чому саме вона стала "Міс Україна-Всесвіт-2011".

"Гадаю, тому що у мене хороші параметри: при зрості 176 сантиметрів, груди - 86, талія - 61, а стегна - 90", - похвалила себе дівчина, додавши, що також має слабкі місця. Але які саме сказати відмовилася.

Щодо коханого чоловіка, то Олеся зізналася:

"А в мене його немає. І хоча хлопці мені доволі часто освідчуються у коханні, мені якось не до них було. Розчарую вас, але за моєю спиною "багатий дядя" не стоїть. У мене весь час забирає навчання", - зауважила вона.

Незважаючи на відсутність коханого, Стефанко точно знає, якого чоловіка собі хоче:

"Передусім він має бути розумним, перспективним, мати мету у житті, тобто потрібен сильний і впевнений в собі".

Читайте також:

У Києві обрали Міс Україна Всесвіт-2011

Обрано переможницю конкурсу "Міс Україна Всесвіт-2011"

Конкурс краси "Міс Всесвіт-2010" у Лас-Вегасі

ВідеоОбрано переможницю конкурсу "Міс Україна Всесвіт-2011"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: