"Міс Всесвіт-2008" пройде у В'єтнамі

Контракт на проведення конкурсу підписали президент комітету конкурсу "Міс Всесвіт" Паула Мері Шугарт і представники місцевої влади.

Найкрасивіша дівчина Всесвіту
Міс Всесвіт-2007 японська балерина Мійо Міорі. (Фото: Архів)
Конкурс краси "Міс Всесвіт-2008" пройде у В'єтнамі, повідомив представник міністерства культури, спорту і туризму країни.

Офіційний контракт на проведення конкурсу підписали у вівторок увечері в місті Хошиміні президент організаційного комітету міжнародного конкурсу "Міс Всесвіт" Паула Мері Шугарт і представники місцевої влади. У церемонії брала участь і міс Всесвіт-2007 японська балерина Мійо Міорі.

Конкурс пройде в місті Ньячанг провінції Кханьхоа на півдні країни в липні 2008 року.

Як повідомив заступник голови Народного комітету провінції Кханьхоа і голова в'єтнамського оргкомітету Нгуєн Суан Тхан, комплекс об'єктів для проведення конкурсу, зокрема концертний зал на 7,5 тисячі місць, буде готовий в строк. Він також відзначив, що до початку конкурсу в місті відремонтують всі дороги і реконструюють систему освітлення.

За даними оргкомітету, "Міс Всесвіт-2008" обійдеться провінції приблизно в 15 мільйонів доларів США. Як передають місцеві ЗМІ, власті провінції Кханьхоа мають намір виділити на підготовку до конкурсу 13 мільярдів донгів (близько 900 тисяч доларів). Решту грошей нададуть організації-спонсори.

Власті Кханьхоа звернулися до уряду В'єтнаму з пропозицією додати заходу статус державної події, але відповіді поки не отримали.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: