"Місіс Світу-2008" Камалія у В'єтнамі загубила валізу

"Місіс Світу-2008" Камалія відправилась у В'єтнам, де має урочисто передати корону новій "Місіс Світу".

Українська співачка Камалія, яка минулого року завоювала титул "Місіс Світу" зараз у В'єтнамі, де 22 листопада відбудеться нагородження переможниці конкурсу "Місіс Світу".

Варто зазначити, що цього року у конкурсі беруть участь 76 учасниць. Зокрема Україну представляють дві конкурсантки "Місіс Україна-2009", це фіналістка конкурсу "Пані Україна" та представниця Криму. 

"Можливо, наші дівчата потраплять у 12-ку фіналісток, а, можливо, і ні, - розповідає по телефону в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua Камалія. - Справа в тому, що цього року дуже багато сильних дівчат. Наші - красиві, але мені також подобається "Місіс Болівія", "Місіс Польща", "Місіс Філадельфія", "Місіс Іран", "Місіс Коста-Рика" та "Місіс Грузія". Остання, до речі, українка, але вона одружена із грузинським політиком".

Камалія на "Місіс Світу-2009"
ТСН.ua
"Місіс Світу-2008" Камалія у В'єтнамі
Не обійшлося на конкурсі і без курйозів. Зокрема, українська "Місіс Світу" загубила валізу, в якій були сувеніри.

"У валізі були диски та листівки, я хотіла подарувати їх дівчатам у перший день, коли ми з ними знайомились, але в аеропорту валізу забрав інший пасажир, який переплутав нашу валізу зі своєю. Він її повернув. А авіакомпанія подарувала нам нову валізу з червоної шкіри".

Камалія розповіла, що обстановка на конкурсі досить агресивна.

"Ми були свідками ситуації, коли "Місіс Болівія" кричала на "Місіс Грузію", - каже Камалія. - Мені це дивно, бо коли я брала участь у конкурсі - панувала дружня атмосфера".

До речі, як зізналась Камалія, вже наступного року вона планує провести конкурс "Місіс Україна-Світ", адже досі такого в Україні не існує.

Фото Віталія Панасюка, спецільно для ТСН.ua

Репортажі із конкурсу "Місіс Світу-2009" дивіться завтра у випусках "ТСН"

Читайте також:

Автомобіль мами "Місіс Світу" розстріляли у Києві

Українка стала ”Місіс Світу-2008”

У Києві обрали наймодніших зірок

ВідеоКамалія на "Місіс Світу-2009"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: