Місце на кладовищі біля Монро ніхто не хоче купувати

Місце в склепі поруч з Мерлін Монро на одному з кладовищ Лос-Анджелеса знову не вдалося продати з аукціону.

Місце в склепі поруч з Мерлін Монро на одному з кладовищ Лос-Анджелеса знову не вдалося продати з аукціону.

Представники інтернет-аукціону eBay, на який було виставлено місце в склепі поруч з Монро, оголосили, що на цей лот з початковою ціною в 500 тисяч доларів США не надійшло жодної заявки.

Склеп поруч з Монро, де зараз спочиває Річард Пончер, його вдова Еліс намагалася продати з аукціону вже вдруге.

Перший раз місце поруч з Монро було виставлено на eBay в кінці серпня 2009 року. Торги також починалися з 500 тисяч доларів. Тоді на місце в склепі була подана 21 заявка. Переможцем був оголошений претендент, що ховався під псевдонімом "Про *** S", що запропонував за склеп 4 миллиона 602 тисячі 100 доларів. Однак через кілька годин після того, як аукціон було оголошено закритим "Про *** S", що виявився бізнесменом з Японії, зв'язався з Пончер і повідомив їй, що у нього "виникли проблеми з оплатою".

Місце у склепі на кладовищі Westwood Village Меморіальний парк спочатку призначалося для колишнього чоловіка Монро - Джо Дімаджіо. Однак Дімаджіо продав склеп Річарду Пончеру, який і спочиває поруч з актрисою з 1986 року. Вдова Пончера планувала перепоховати прах чоловіка на іншому кладовищі. Виручені від продажу місця над Монро кошти, вдова Пончера планувала направити на викуп закладеного будинку.

Читайте також:

Місце у склепі поряд з Мерилін Монро продано за 4,6 млн доларів

Знайдені неопубліковані фото Монро

Бігуді Монро і годинник Преслі продадуть на аукціоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: