Модель Есті Гінзбург критикує Бар Рафаелі, бо та не служила в армії

Між моделями Бар Рафаелі та Есті Гінзбург почалися перепалки. 19-річна Есті різко висловлюється в сторону Бар.

Протягом останніх днів ЗМІ обговорюють різкі вислови 19-річної топ-моделі Есті Гінзбург відносно 24-річної колеги Бар Рафаелі.

Особливу пікантність цій скандальній історії додають чутки про те, що, розлучившись з Леонардо ДіКапріо, ізраїльтянка Бар Рафаелі закрутила роман з актором Чейзом Кроуфордом – зіркою серіалу "Пліткарі", який до нещодавнього часу вважався коханцем Есті Гінзбург.

При цьому друзі Рафаелі говорять, що роман з Кроуфордом потрібен Бар лише для того, щоб подражнити ДіКапріо. Але перша красуня не врахувала, що і юна Есті може представляти для неї певну загрозу.

За рік роботи в США до Есті Гінзбург приклеїлося прізвисько "нова Лоліта Нью-Йорка". Вона встигла знятися для каталогів Catro, Fox, Tag Women, потрапити на обкладинку ELLE і зайняти п'яту стрічку в списку перших красунь Ізраїлю, за версією журналу "Рейтинг".

есті гінзбург
Есті Гінзбург, яка служить в армії, критикує Бар Рафаелі
Але в липні цього року Есті була покликана на службу в ряди армії оборони Ізраїлю, і була змушена перервати кар'єру. Змінивши мереживні вбрання на строгу зелену форму військовослужбовця відділу пропаганди, Есті Гінзбург почала критикувати конкурентку і розлучницю Бар Рафаелі, яка свого часу проігнорувала службу в армії.

У 2004-му році Бар уникла військової повинності, зареєструвавши фіктивний шлюб з родичем, і незабаром оформивши розлучення. У одному з інтерв'ю Гінзбург заявила, що служба в армії для громадянина Ізраїля є "обов'язком, а не вибором". При цьому вона підкреслила, що була вихована в дусі пошани до традицій військової служби, давши зрозуміти тим самим, що у вихованні Рафаелі спостерігалися певні пропуски.

Читайте також:

Бар Рафаелі витіснила Жизель Бундхен не лише з ліжка, але й з бізнесу

На премію "Молодий Голлівуд" Бар Рафаелі прийшла в рожевій сукні

Подруга ДіКапріо знову роздяглася

ДіКапріо прийме іудаїзм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: