Могилевська летить до Франції

Співачка Наталя Могилевська травмовану у автомобільній аварії руку лікуватиме у Франції.

Наталя Могилевська і Влад Яма
Наталя Могилевська і Влад Яма виконують пасадобль у проекті "Танці з зірками"
ДТП сталося місяць тому, і через перелом лікарі заборонили артистці різкі рухи. Наталка була змушена відмовитися від участі у проекті "Танці із зірками-3. Ліга Чемпіонів", який наступного місяця стартує на "1+1".

В аеропорт Наталка Могилевська приїхала з найближчою людиною - мамою - Ніною Петрівною. У Францію їдуть разом. Мама сьогодні - найбільша підтримка Наталі.

У Францію на лікування артистка їде вдруге після аварії. В якому місті проходитиме реабілітацію – приховує: каже, хоче відпочити, обіцяє вимкнути телефон, щоб її ніхто не міг знайти. Єдине, зізналася - це місто біля моря.

Наталя Могилевська
Наталя Могилевська в аеропорту перед відльотом до Франції
Настрій у артистки пригнічений. Рука досі болить. Роздроблені кістки ліктя хірурги скріпили спеціальними пластинами, вийняти їх мають за кілька місяців. Бажання танцювати у Могилевської непереборне.

Медики заборонили танцювати два місяці. Тепер руку треба берегти особливо, будь-який необережний рух - і повторної операції не уникнути. Це означає - брати участь в телепроекті "Танці з зірками-3. Ліга чемпіонів" Наталка Могилевська не зможе.

Виступати в новому проекті вона мала зі своїм незмінним партнером Владиславом Ямою. До нового конкурсу вони готувались активно. Розробили багато нових номерів.

Скільки часу пробуде у Франції, Наталя не каже. Але впевнена, що на зйомки програми "Танці з зірками-3. Ліга чемпіонів", запланованої на середину жовтня, приїде. Її запросили бути почесним членом журі.

Самі ж "танці з зірками" тепер набудуть міжнародного статусу. До участі запросили зірок із п’яти країн світу.

ВідеоМогилевська лікуватиметься у Франції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: