Могилевська в джунглях дізналась "багато нового" і тепер збирається в декрет

На 2009-ий рік у співачки Наталі Могилевської плани капітальні. Серед них, можливо, знайдеться місце і для дитини...

Могилевська
gazeta.ua
Наталка зустрічається з Єгором близько 3 років
Співачка Наталка Могилевська розповіла про свої грандіозні плани на 2009-й рік.
"Я дуже нудьгую в пуританському спокійному сімейному житті. Тому дуже вдячна своєму коханому чоловіку за те, що він дає мені свободу. І саме тому я йому так подобаюсь", - зізналась співачка.

Коханого Наташі звуть Єгор, він бізнесмен і він вже має дітей від попередніх стосунків. Кажуть, що Могилевська зустрічається з ним вже 3 роки.

"Просто він не любить піаритися. У нього два великих підприємства. І він мені каже: "Наташа, мене дістає, коли мої секретарі просять взяти в тебе автограф" - сміється Могилевська.

За словами Наташі, її бойфренд тусовки не любить:
"Коли ми знаходимося разом на заході, де є журналісти, до мене проявляється така кількість уваги, що одне одному ми просто не встигаємо приділити час".

А те, що співачка на тусовках з'являється з різними чоловіками, Могилевська пояснює так: "Я приходжу з тим, з ким на той момент мені цікаво".

Та й у другий шлюб Наталя поки, схоже, не збирається. Нагадаємо, Могилевська вже була одружена із бізнесменом Дмитром Чалим.

"Я просто не розумію сенсу в багатьох традиційних законах життя. Я - людина, яка завжди порушує правила. Не тому що хоче їх порушити, а тому що мислить інакше. Я не користуюся загальноприйнятими поняттями і не є середньостатистичною людиною хоча б тому, що я - артист", - запевняє Могилевська.

"Якби Діма (Чалий) свого часу не наполягав так сильно на нашому весіллі, тоді, може, все було б інакше... Я дала слабинку, сказавши "Так, я згодна". Потім вже не можна було забрати свої слова назад", - бідкається Могилевська.

За її словами, всі, з ким вона зустрічалася до Чалого, знали її позицію.

могилевська
livejournal.com
Наталка зустрічається з Єгором близько 3 років
"Я взагалі не бачу сенсу в офіційному шлюбі. У цьому є сенс лише юридично. Якби у нас з коханим були мільйони, які довелося б ділити, то, тільки тоді я, можливо, подумала б про те, щоб узаконити стосунки. І то, це означає недовіру. Поки я не бачу жодної причини, щоб виходити заміж", - заявляє вона.

Натомість про те, щоб народити, співачка вже задумувалася. "Звичайно... Просто спершу я хочу повністю реалізувати усі свої мрії та бажання... Я не уявляю, як можна одночасно горіти своєю дитиною і роботою", - каже Наташа.

За її словами, тільки сьогодні у неї з'являється можливість мати дітей. Тому що створено гарну команду, яка може займатися шоу-бізнесом у тому вигляді, у якому Могилевська його уявляє.
"Тому в цьому році я можу собі дозволити піти у декретну відпустку" - заявляє артистка.

При цьому стать потенційної дитини для Могилевської нічого не важить: "Немає різниці. Більше того, я двох-трьох хотіла б. Скільки стане здоров'я".

Читайте також:
Могилевська в джунглях дізналась "багато нового"
Наталка Могилевська стала "Жінкою року"
Могилевська стала мамою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: