Мосс спалила листи Догерті

Британська супермодель Кейт Мосс спалила любовні листи, вірші, пісні та картини, що їй присвятив її колишній коханий Піт Догерті.

Кинувши фронтмена групи Babyshambles, 33-річна Мосс поселилася в будинку свого приятеля, перукаря Джеймса Брауна.

"За два роки у Кейт зібралося справжня збірка творів Догерті, - повідомив британський таблоїд The Sun, цитуючи слова джерела з оточення Мосс. - Це тривало і під час їхніх стосунків. У неї було повно його любовних листів, віршів, пісень та картин". Слід зазначити, що у створенні картин Догерті використовує власну кров.

Джерело стверджує, що тепер модель вирішила звільнитися від усього цього і спалила подарунки свого колишнього бойфренда.

"Усе це схоже на розлучення учнів середньої школи," - додав приятель Мосс.

Нагадаємо, що на початку цього місяця Мосс кинула Догерті, вигнавши його з будинку. Супермодель розповіла друзям, що рада розриву, не витримавши нескінченних проблем Догерті з законом і зради з південноафриканською дівчиною, про яку стало відомо два тижні тому.

Крім того, підставою до їхнього розлучення були не лише зради Догерті.

"Вони сильно посварилися через гроші, а Піт ще сильніше загострив ситуацію. Кейт стверджує, що він узяв велику суму грошей, яку вона ховала в квартирі. Мосс сказала, що дуже розсердилася, тому що він не попросив у неї дозволу. Це змусило її задати собі питання, чи може вона довіряти йому. Його реакція стала черговим підтвердженням правильності рішення, яке вона прийняла," - заявило вищезгадане джерело.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: