Моїсеєв відсвяткує Новий рік у лікарні

Лікарі не відпускають російського співака Бориса Моїсеєва додому. Він відсвяткує Новий рік у лікарні, адже стан його здоров'я поки що важкий.

Російському співакові Борису Моїсеєву, якого було госпіталізовано декілька днів тому, доведеться відзначати Новий рік у лікарні, повідомили в оточенні поп-зірки. У свою чергу, лікарі розповіли, що для огляду відомого пацієнта буде запрошений нейрохірург.

"Небезпеки для життя немає, але лікарі як і раніше оцінюють його стан як важкий, - каже прес-секретар співака Олександр Юдін. - Про виписку Моїсеєва не йдеться мова. Артист проведе Новий рік в лікарняних стінах" .

Юдін також запевнив, що друзі обов'язково привітають співака зі святом.

"Але все залежить від лікарів, так як стан Бориса залишається важким", - пояснив асистент виконавця зі зв'язків з громадськістю. За його відомостями, медики продовжують інтенсивну терапію і розпочаті раніше реабілітаційні заходи, включаючи використання апаратури штучної вентиляції легенів.

Фахівці відзначили, що в даний час самопочуття співака повільно поліпшується. Разом з тим лікарі повідомили, що поки не роблять прогнозів про подальший стан Бориса Моїсеєва.

"Він у свідомості, відповідає на запитання. На сьогоднішній день у нього проблема неврологічного характеру, тому лікарі прийняли рішення викликати для консультації нейрохірурга", - розповів представник Російської академії медичних наук.

Читайте також:

Бориса Моїсеєва випишуть не скоро

Борис Моїсеєв йде на поправку

Моїсеєва підключили до апарату штучного дихання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: