Мєдвєдєв зустріне Новий рік зі Свєтою

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв зізнався, що у нього, як і у багатьох росіян, казкове ставлення до Нового року; свято він відзначить вдома, а потім, можливо, покатається на лижах.

"Я вважаю, що Новий рік потрібно зустрічати з близькими вдома. Можливо, коли-небудь я і сходжу до кого-небудь в гості, але зараз мені подобається проводити ніч з 31 грудня на 1 січня в колі своєї сім'ї. Просто мені здається, що це така традиція, яка все-таки дуже глибоко сидить в кожному з нас", - сказав Мєдвєдєв.

На його думку, в Росії з Новим роком пов'язані найсвітліші уявлення.
"Новий рік в Росії люблять по-особливому, так, як його не люблять ніде. У нас до Нового року таке все-таки особливе, казкове ставлення. І це глибоко сидить в кожному з нас, і в мені теж", - сказав Мєдвєдєв.

"Ну а потім, можливо вийде трішки поїхати відпочити, кілька днів. Можливо, на лижах покататись, якщо вийде", - додав він.

Він відзначив, що хоча дуже любить передноворічний тиждень, не збирається міняти свій робочий графік. Відповідаючи на питання журналістів, він повідомив, що у них в сім'ї є традиція наряджати живу ялинку.
"Цим займаються всі із задоволенням. Займається дружина Світлана, дитина. Тобто це нам подобається, в усякому разі, мені приємно цим займатись", - сказав Мєдвєдєв. За його словами, серед інших традицій його сім'ї - спілкування з близькими людьми.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: