На аукціоні чай з Манделою

Нельсон Мандела витратить кошти за "вечерю з чаєм" на благодійні програми для африканських дітей.


Колишній президент Південно-Африканської Республіки 89-річний Нельсон Мандела виставив на інтернет-аукціон Ebay лот з пропозицією «ранньої вечері з чаєм» разом з ним.

Зустріч з переможцем торгів відбудеться в штаб-квартирі Дитячого фонду Нельсона Мандели, що знаходиться в столиці ПАР – Йоганнесбурзі. Переможець аукціону, який запропонує найбільшу суму за вечерю з відомим африканським політичним діячем, на місце зустрічі повинен добратися сам.

На даний час максимальна пропозиція за вечерю з Манделою складає понад 17 тисяч доларів. Торги повинні завершитися сьогодні, а гроші, отримані за цей лот екс-президент ПАР планує витратити на благодійні програми для дитячих закладів Південної Африки. 

Минулого року Нельсон Мандела уже виставляв на торги Ebay таку ж пропозицію. 

Крім цього цікавого лоту на торгах Ebay можна знайти також пропозицію на сніданок з лауреатом Нобелівської преміїї миру, колишнім архиєпископом Кейптауна Десмондом Туту і партію в гольф з актором Семюелем Л. Джексоном. Крім них свої лоти зі сніданками виставили міністри країни і відомі люди ПАР, а виручені від цієї акції кошти вони збираються використати для фінансування семи дитячих закладів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: