На концерт померлого Майкла Джексона досі продають квитки

Компанія-організатор концерту досі не повідомила про смерть співака. Його виступи у Лондоні відмовилися страхувати через стан здоров’я.

AEG Live
На сайті AEG Live досі продають квитки на концерт Майкла Джексона
На концертний тур Майкла Джексона, який помер 25 червня від зупинки серця, досі продають квитки. Сайт компанії AEG Live, яка була організатором концертного туру This Is It, досі не повідомив про смерт співака і пропонує купити квитки на його концерти.

Втім, перейшовши за посиланням, бажаючі придбати квитки зможуть упевнитися, що їх немає в наявності.

Останній прес-реліз, розміщений на сайті, інформує фанатів Майкла Джексона про те, що його концертний костюм буде прикрашений 300 тисячами стразів Swarovski. Тим часом британські ЗМІ вважають, що компанії AEG Live у зв'язку зі зривом концертів загрожують багатомільйонні збитки.

Передбачалося, що померлий напередодні король поп-музики дасть в рамках туру 50 концертів. Всі концерти повинні були відбутися на лондонській арені O2, що вміщає 23 тисячі глядачів, з 13 липня по 6 березня 2010 року. Проте на страховому ринку Лондона не виявилося бажаючих забезпечити ризики цього грандіозного заходу в повному об'ємі.

Страховики боялися, що через стан здоров'я Джексон не зможе відпрацювати заплановану програму. AEG Live удалося застрахувати лише перші десять концертів на суму 80 мільйонів фунтів, не дивлячись на те, що глава компанії Ренді Філіпс публічно заявив, що Майкл Джексон абсолютно здоровий і він готовий "помінятися зі співаком тілами".

Можливі збитки від частини концертної програми, не покритої страхуванням, на думку Reinsurance, складають близько 300 мільйонів фунтів. Планувалося, що останні виступи "короля поп-музики" в британській столиці почнуться з його ефектної появи на сцені верхи на справжньому африканському слоні.

Все це повинно було супроводжуватися виходом ста воїнів східноафриканського племені Масаї, а за спиною співака повинні були йти справжні пантери на золотих ланцюгах і літати тропічні птиці. Саму сцену передбачалося оформити під джунглі.

Як повідомлялося, легендарний поп-виконавець Майкл Джексон помер 25 червня в Лос-Анжелесі. Співаку було 50 років. Його привезли до лікарні у стані глибокої коми, у Джексона зупинилося серце. Реанімувати зірку не вдалося. В оточенні Джексона зазначають, що той останнім часом зловживав сильними знеболювальними, які могли призвести до загибелі.

В лікарні в Каліфорнії, куди був госпіталізований "король поп-музики", вдома у Індіані, де співак провів дитинство, а також на площі Таймс-сквер в Нью-Йорку збираються тисячі шанувальників його таланту.

Люди тримають в руках фотографії співака, засвічені свічки, квіти і м'які іграшки.

Читайте також:

Майкл Джексон помер від передозування знеболювальними

У Майкла Джексона виявили рак шкіри

Майкл Джексон домігся відміни аукціону своїх особистих речей

Джексон створив "Кращий альбом всіх часів"
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: