"На-найців" змусили прикрити оголені тіла

Напередодні концерту у Мінську організатори відмовилися розміщувати на вулицях афіші з артистами гурту "На-На".

У Мінську заборонили вішати афіші із голими "на-найцями".

"Не те, щоб ми злякалися, але є ж якісь норми пристойности, - пояснив небажання розвішувати містом афішу з голими "на-найцами" арт-директор мінського клубу "Міленіум" Дмитро Врангель. - Одна справа - голі жінки, до них вже давно всі звикли. Але чоловіки... Та і 9 Травня все-таки".

Питання, вішати афішу чи ні, в клубі вирішували всім арт-відділом: роздивлялися, радилися, сперечалися. У результаті, приглянувшись, вирішили, що на плакатах видно найпотаємніше, і афіші замінили.

Подібні афіші "на-найців", до речі, висять по всій Росії. Але мінські організатори все ж вибрали менш відвертий варіант.
"Нехай краще вони "це" покажуть на концерті! - розсміялися в клубі.

Кажуть, що таким плакатам все-таки не місце на вулицях. І не тому, що це дуже яскрава дешевизна - так би мовити, піар на голом місці. Просто мають бути рамки пристойності. Бо з'явиться реклама, де нічого не приховано. На концерті хай хлопці хоч в одних шкарпетках співають - фанати заплатили за це гроші. Але в чому винні ті, хто на концерт не збирається?

Але з іншої сторони ми так на пляжі ходимо. Ми настільки звикли до голих жіночих тіл, що культивуються журналами для справжніх чоловіків, що зовсім забули, що є і чоловіча гола фактура.

Читайте також:

Ліндсей Лохан зробила татуювання на честь Монро

Розкута Сінді Кроуфорд відпочивала у купальнику

Анна Сєдокова стала найстильнішою телезіркою
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: