На прощання із Владом Галкіним у Будинку кіно не вистачило грошей

Російського актора Владислава Галкіна поховають 2 березня на Троєкурівському кладовищі в Москві. У Союзі кінематографістів грошей на поховання не виділили.

Відомого актора, заслуженого артиста Росії Владислава Галкіна поховають у вівторок, 2 березня, на Троєкурівському кладовищі в Москві поруч з могилами Семена Фаради і Ігоря Старигіна.

Родичі скасували прощання в лікарні ім Бурденка, з Галкіним можна буде попрощатися лише перед самим похованням в ритуальному залі на кладовищі.

Відспівування відбудеться о 12:30 в церкві Феодора Студіта на Великій Нікітській, - у храм будуть допущені тільки близькі актора. Шанувальники ж зможуть віддати данину Галкіну лише на цвинтарі, куди тіло актора доставлять о 14:00.

Близькі Галкіна також наполягли на тому, щоб не було традиційного в таких випадках прощання в Будинку кіно. Як розповіла актриса Яна Поплавська, причина - в грошах.

"Гроші на похорон Влада зібрали його друзі. У Союзі кінематографістів Росії в матеріальній допомозі нам відмовили", - сказала актриса.

"Народного артиста СРСР В'ячеслава Тихонова ховали в борг. На що тоді сподіватися Владу Галкіну, у якого немає таких заслуг перед кінематографом? Хоча він був членом Союзу, заслуженим артистом Росії, кумиром багатьох, відомою людиною... Коли я намагалася навести ці доводи, в Союзі кінематографістів мені відповіли, що вони сильно витратилися на похорон Володимира Мотиля", - сказала Поплавська.

Читайте також:

Названо причину смерті актора Владислава Галкіна

Слідчі не знайшли в смерті Галкіна ознак насильства

Владислава Галкіна поховають у вівторок

ВідеоПрощання із Владом Галкіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: