Надія Кадишева потрапила на обкладинку "Men's Health"

Народна артистка Росії Надія Кадишева потрапила на обкладинку чоловічого журналу.

У безглузду історію потрапив виконавчий продюсер народної артистки Росії Надії Кадишевої.

Дмитро Фомін запропонував інтерв'ю артистки чоловічому журналу "Men's health" і попросив заступника головного редактора розглянути можливість розміщення її фотографії на обкладинці.

Судячи з усього редакція журналу ніяк не чекала такої пропозиції. Річ у тому, що тому, хто хоч раз тримав журнал в руках, стає очевидно, що героєм основного матеріалу номера і обкладинки може стати лише представник чоловічої статі. Але виявилось, що почуття гумору заступнику головного редактора не позичати і він вирішив жартома підтримати листування.

Дмитро Фомін із старанністю висилав фото Надії Кадишевої, які, на його думку, могли б підійти для обкладинки. Його навіть не збентежило, що на надісланих йому як приклад журналах не було жодної жінки. Проте, обкладинку "затвердили", обговоривши необхідні нюанси:"зуби відбілити", "бюст підняти", "шкіру вирівняти". Не змусили Дмитра Фоміна задуматися і іронічні запитання, запропоновані редактором журналу.

Наприклад, у Надії Кадишевої запитали: "Як зрозуміти, що тобі пора зайнятися російсько-народним співом? Тривожні симптоми, медичні свідчення, вік", або "Спів російсько-народних пісень з вживанням алкоголю? Як вийти з цього кола? Як співати тверезим?"

А ось прохання розповісти про спеціальні вправи для танцюристів (як краще присідати з штангою або з басом-балалайкою) збили з пантелику як продюсера, так і артистку. "Ділове" листування закінчилося після того, як редактор помістив його у себе в блозі, про що стало відомо продюсерові Надії Кадишевої. Він навіть збирався піти до суду, але мабуть, оцінивши ситуацію на свіжу голову, передумав: "Справа закрита. Жодних коментарів не буде", - роздратовано каже Дмитро Фомін.

Читайте також:

Таблоїд заплатить штраф за заборонені фото Мадонни

Басков не хоче віддавати 150 тисяч боргу

Замість Челентано в Єревані виступив його "ліцензований" двійник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: