Надія Мейхер втратила цноту у 18 років

Учасниця гурту "ВІА Гра" Надія Мейхер-Грановська розповіла про свою неймовірну історію кохання, свій досвід і ставлення до сексу.

Надія Мейхер-Грановська
Надія Мейхер-Грановська розповіла про секс
Коханого чоловіка у Наді Мейхер наразі, як вона зізналася немає: "Коханого - ні, а от чоловік, спілкування з яким мені цікаве, якого я так довго чекала, нарешті з'явився".

Що стосується уваги чоловіків, то її, за словами Мейхер, вона відчула вже у 9 років.

"Але тоді ставилася до чоловіків з якимсь презирством. Тоді моєю пристрастю були танці - вони мене поглинали повністю! Дивлячись на подруг, які лили сльози і різали вени через перше кохання, казала: "Дурепи! Мене мама на репетицію не пускає - от це трагедія". Тоді ж я зареклася ніколи не виходити заміж. Усі ці штампи, церемонії мені огидні", - запевняє вона.

За словами співачки, перший сексуальний досвід вона отримала вже повнолітньою.

"Я дала собі чітку установку: до 18 років жодного сексу! Тож щойно я стала повнолітньою, не лише перший раз закохалася, але й пережила першу інтимну близькість", - зізнається "ВІА-Гра".

Надія Мейхер (Грановська)
ТСН.ua
Надія Мейхер-Грановська розповіла про секс
"Партнер трапився хороший - він був старший, досвідчений і люблячий. Можливо, тому до сексу у мене ставлення просте - не в сенсі байдуже з ким і як, а в сенсі "без тарганів" у голові, без комплексів", - пояснює Грановська.

"Нещодавно у Октавіо Паса я прочитала, що секс - це тваринний світ, а еротика - можливості уяви, фантазії. Згодна з ним. Рідко зустрічається партнер, який може прийняти тебе не лише як сексуальний, але і як еротичний об'єкт. З яким секс перетворюється на ритуал", - каже співачка.

"А можна просто довіритися жінці - адже вона від природи досвідченіша у сексі. Однозначно для мене секс - не снодійне або можливість помиритися. Це ритуал. Я думаю, сексуальність не розвивають, її відкривають за допомогою коханого чоловіка", - додає жінка.

Правда, тантричний секс та "усі ці модні східні методики" не для Наді, як вона каже.: "Я не технар, мені цікавіше відштовхуватися від своєї внутрішньої природи. Чим більше я розвиваюся, тим більше у мене фантазій, бажань".

"Якщо мій молодий чоловік готовий (хоча я його не питаю), я розкриваюся перед ним. А до перевтілень я позитивно ставлюся - правда, тут однаково важливо не бути скутим і не переграти", - впевнена Мейхер.

Читайте також:

Брежнєва і Мейхер знялись у відвертій фотосесії

Надія Мейхер випустила збірку еротичних віршів

Надія Мейхер на сцені показала груди

ВідеоФінал "Танців з зірками"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: