Найкрасивіша дівчина Всесвіту

Українка Людмила Бікмуліна серед 15-ти найкрасивіших дівчат світу.

Найкрасивіша дівчина Всесвіту
Толерантна і весела Рійо Морі

20-річна японка Рійо Морі перемогла у конкурсі «Міс Всесвіт», що проходив у столиці Мексики. В одному з конкурсних інтерв’ю учасниця сказала: «Я навчилася завжди бути веселою, терпелячою і позитивно настроєною, і це я хотіла б передати наступному поколінню». Безперечно її слова мали вплив на журі. 

Професійна балерина Морі стала 56-ю володаркою титулу «Міс Всесвіт» і отримала від своєї попередниці пуерториканки Зулейки Рівери Мендози корону з діамантами і перлами вартістю у 250 тисяч доларів США. Морі стала другою японкою, яка отримала таке високе звання. 

Людмила Бікмуліна, яка представляла на конкурсі Україну, увійшла до 15-ти найкрасивіших дівчат Всесвіту.
На церемонії у залі були присутні 10 тисяч осіб, а телеверсію спостерігали по всьому світу 600 мільйонів глядачів. 

Конкурс супроводжувався скандалами і акціями протесту. «Міс Швеції» відмовилась від участі у конкурсі через тиск власних співгромадян, переконаних, що це принижує жінок. «Міс Мексики» змусили переодягнути плаття для конкурсу у національних костюмах, через те, що на ньому були зображені розстріляні і повішені учасники релігійного повстання 1920 року. «Міс США» переслідували демонстранти-мексиканці, які звинувачували США у недружньому ставленні до нелегальних емігрантів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: