Найвідоміша українська модель одружиться з мільйонером

В Україні назріває ще одне гучне весілля. Сніжана Онопка та Олександр Онищенко планують побратись 11 грудня.

Схоже, скоро український бомонд погуляє ще на одному гучному VIP-весіллі. Зі статусом завидного холостяка готовий розпрощатися 38-річний бізнесмен Олександр Онищенко, віддавши руку, серце і мільйони на додачу не менш завидній обраниці - 23-річної топ-моделі Сніжані Онопці. Яка, до речі, ось уже кілька років поспіль вона входить у десятку найуспішніших моделей світу.

Закохані вже навіть нібито подали заяву в центральний РАГС Києва, де і планують розписатись 11 грудня цього року. Щоправда, саму подію, як і свої стосунки, парочка тримає в строгому секреті. Хоча тільки ледачий міг не помітити, як президент Федерації кінного спорту України, він же власник компанії "Нефтегазсбыт", впадає за улюбленицею самого Карла Лагерфельда, з'являючись з нею за ручку на топових тусовках - від показів моди до благодійних аукціонів.

Ми додзвонилися Олександру, який зараз за кордоном, щоб дізнатися про весілля.

"Давайте дочекаємося 11-го, подивимося, що станеться, тоді й зможемо про це говорити", - відмахнувся бізнесмен.

Олександр Онищенко, Сніжана Онопка. Фото Віри Шелест
Олександр Онищенко та Сніжана Онопка планують побратись у грудні
"Але ж заяву вже подано?" - запитуємо.

"Може, там і не 11 число написане ... І рік ... Може, це в 2010-му буде, - відповідає Олександр. - Я ж тільки розлучився, ще не знаю, як що буде".

Але потім Онищенко таки зізнався, що вже готовий розпрощатися з холостяцьким життям: "Думаю, це буде скоро".

А от на наше запитання "Може, треба було шукати собі супутницю не з моделей, мовляв, невже досвід попередніх стосунків вас так нічому і не навчив?" (його шлюб з "Міс Україна-1997" Ксенією Кузьменко закінчився розлученням, у екс-подружжя залишився син), бізнесмен посміхнувся: "Ви маєте на увазі шукати страшніших? Просто Сніжана - хороша людина, мудра, добра. І без всяких подіумних замашок".

До речі, трохи більше року тому Онищенко був героєм західної преси, яка смакувала подробиці його роману з зіркою тенісу - швейцаркою Мартіною Хінгіс. Причому нашого бізнесмена закордонні таблоїди охарактеризували так: "Олександр Онищенко свої мільйони заробив на нафті і газі. Більшу частину часу проводить в Бельгії, де витрачає гроші на купівлю рідкісних і дорогих коней. Очолює Федерацію кінного спорту України і практично повністю її фінансує". Але сам бізнесмен тоді назвав стосунки з тенісисткою лише дружбою.

Читайте також:

Хайді Клум повертається на подіум

Дівчина Орландо Блума рекламує нижню білизну

Маріса Міллер одягне бюстгалтер за 3 мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: