Наомі Кемпбелл постане перед трибуналом

Гаазький трибунал викликав Наомі Кемпбелл для дачі свідчень у справі про криваві алмази. Перед судом Наомі постане 5 серпня.

Завтра, 5 серпня всесвітньо відома супермодель Наомі Кемпбелл постане перед трибуналом у Гаазі у якості свідка у справі екс-президента Ліберії Чарльза Тейлора, обвинувачуваного у збуті діамантів і обміні їх на зброю. У зв'язку з цим Кемпбелл добилася від суду в Гаазі вживання спеціальних заходів з охорони її прав під час дачі свідчень. За її вимогою суд заборонив фоторепортерам знімати супермодель у будівлі суду.

"Жодна особа не може фотографувати або знімати на відео міс Кемпбелл при вході її в будівлю суду і виході з нього, а також всередині самої будівлі", - йдеться в оприлюдненій постанові.

Водночас, гаазький суд не зміг задовольнити вимогу моделі про заборону на її зйомку й за межами суду, на території Нідерландів, і констатував, що подібні заходи "перевищують його повноваження".

Нагадаємо, що в січні 2010 року суд викликав Наомі Кемпбелл в якості важливого свідка у справі екс-президента Ліберії Чарльза Тейлора.

Суд зацікавлений в одержанні від 40-річної темношкірої моделі відповіді на запитання, чи отримувала вона в подарунок від диктатора необроблений алмаз. Якщо ці свідчення виявляться правдою, це стане доказом причетності Тейлора до нелегального збуту дорогоцінного каміння.

Кривавим алмаз, який, нібито, подарували супермоделі, названий тому, що на гроші, отримані від продажу таких дорогоцінних каменів, режим у Ліберії купував зброю для придушення народного повстання.

Сам Тейлор заперечує будь-яку причетність до інциденту і стверджує, що ніколи не дарував діаманта супермоделі.

Читайте також:

Наомі Кемпбелл пожертвує російським дітям 1 мільйон доларів

Наомі Кемпбелл знялась для російського Vogue

Супермодель Наомі Кемпбелл вагітна

ВідеоНаомі Кемпбелл постане перед трибуналом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: